HIGH TRACE BOLUS

VAISINGUMUI PAGERINTI

Pastoviai aprūpina galvijų organizmą mikroelementais

Mastervet kapsulės yra skirtos papildomam organizmo aprūpinimui reikalingais mikroelementais kurių, gali pritrūkti dėl padidėjusio   produktyvumo ar  nepakankamo jų kiekio pašaruose. Mastervet High Trace Bolus gali padėti išvengti su sveikata ir vaisingumu susijusių problemų. Preparato  sudėtyje yra vario, kobalto, seleno, cinko ir jodo.   

Pagrindinės savybės ir privalumai:

  • naudojama tik 1 kapsulė per 6 mėnesius;
  • didelė mikroelementų koncentracija;
  • dėl specialios  struktūros  kapsulė ilgai išlieka skrandyje;
  • mažiau darbo sąnaudų;
  • tikslus dozavimas, kiekviena karvė gauna tą pačią dozę;
  • nepriklauso nuo gyvulio apetito.

Moksliniais  tyrimais įrodyta, kad Mastervet kapsulė  padidina pieno kiekį, paspartina  augimą, sumažina  negyvagimių skaičių, pagerina reprodukciją.

 Nurodymai naudojimui:

Pieniniams galvijams: 1 x High Trace Bolus kapsulė kas 6 mėnesius.

Užtrūkinimo laikotarpiu duokite 1 Dry Plus Bolus kapsule,  kaip ekstra papildą po Mastervet  High Trace Bolus.

Galvijų prieaugliui (virš 250 kg): 1 High Trace Bolus kapsulė išgenant į ganyklą ir 1 kapsulė pargenant į tvartą ( 1 kapsulė kas 6 mėnesiai).

Veikimo laikotarpis - prailgintas  (lėtas išsiskyrimas per 6 mėnesius).

Kiekis pakuotėje: 12 x 110 g kapsulių.

 

Varis

Kai gyvuliams trūksta vario, pakinta plaukų spalva, jie praranda apetitą, liesėja, atrofuojasi miokardas, pradeda sirgti anemija, pablogėja reprodukcinės savybės.

Cinkas

Trūkstant cinko, gyvuliams sutrinka dauginimasis, padažnėja išsimetimų, gimsta negyvas prieauglis, jie liesėja, krinta plaukai, lėtesnė vitamino A sintezė iš karotino.

 

Kobaltas

Kai kobalto trūksta vidutiniškai, sumažėja gyvulių apetitas ir produktyvumas, lėčiau auga prieauglis, tačiau ryškių specifinių ligų požymių nebūna.

Kai kobalto trūksta daugiau, gyvuliai liesėja, nusilpsta, suserga anemija, prieauglis dažnai viduriuoja, išsenka, krinta.

 

Jodas

Gyvuliai gana jautrūs jodo trūkumui. Kai jo trūksta, gyvuliai suserga struma, smarkiai išauga skydliaukės jungiamasis audinys, sutrinka augimas, sumažėja vislumas ir produkcija. Suaugusiems gyvuliams susidaro nuogulų, patelės dažnai išsimeta, veršeliai gimsta neišsivystę, negyvi.